O nas

Paweł Szurkowski: "Wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy na kluczowe spotkanie biznesowe musiałem zabrać laptop. Nie chciałem go brać - po prostu - pod pachę, wtedy zamówiłem pierwsze spersonalizowane skórzane etui. Na wstępie mój rozmówca zapytał gdzie je kupiłem. Wtedy pierwszy raz pomyślałem, że to może być świetne przedsięwzięcie. Ze spotkania nic nie wyszło, ale ten impuls pozwolił mi stworzyć SKINISSIMO.

Nasze produkty są odpowiedzią na pytanie: Jak zabezpieczyć najcenniejsze przedmioty dzięki szykownemu akcesorium? Galanteria Skinissimo! Dzięki nam, ukryjesz w sposób nie zwracający uwagi dokumenty, karty płatnicze, telefon komórkowy, laptop, klucze, w niebanalnym dodatku nadającym odpowiedniego charakteru każdej stylizacji. Podobnie jak Gabrielle Chanel wyznajemy zasadę, że „prostota jest kluczem do prawdziwej elegancji”.

Kierujemy się zasadą „no waste”. Z najmniejszych pełnowartościowych kawałków skóry pozostałej po produkcji toreb, czy portfeli, szyjemy oryginalne breloki i kolczyki oraz bransoletki. Wszystko tworzą wybitni specjaliści z Polski. W naszym małym zakładzie nad zalewem Wiślanym, pracują kaletnicy z 30 letnim doświadczeniem. Nasze mini dzieła wykonane są z toskańskich skór i hiszpańskich okuć, zaprojektowanych i wyprodukowanych wyłącznie dla nas.

Karolina Watus -
specjalistka od Zarządzania Jakością. Od zawsze fascynowało ją otaczające piękno: wnętrza, moda, fotografia oraz natura. Po okresie wychowania dzieci postanowiła kształcić się w zakresie szycia oraz projektowania wnętrz. W taki sposób stała się architektem wnętrz, a od września 2020r. projektantem i współwłaścicielem Skinissimo. Doświadczenie z „Jakością” perfekcyjnie przekłada w tworzeniu modnych i wygodnych dodatków skórzanych. 

Paweł Szurkowski
- z wykształcenia prawnik. W firmie zarządza finansami oraz relacjami z inwestorami. Zamiłowanie do kaletnictwa odkrył podczas praktyk u rodzimych rzemieślników. Prywatnie wielbiciel mody oraz bliskich i dalekich podróży, które inspirują jego projekty - m.in. linia toreb podróżnych i plecaków.

Hubert Piekarz -
absolwent Uniwersytetu Paris 8 oraz MBA ESG w Paryżu. Przez 13 lat mieszkał we Francji, z której czerpał inspiracje do założenia własnego biznesu. Pracował jako tłumacz, zarządzał marką Dessange i Dior Institut, jest twórcą niepowtarzalnego konceptu sprzedaży online piq.pl.

We travel the world
In search of great leather,
We create beautiful accessories...
Come inside and let us share
Our passion with you…